top of page
zutrittskontrolle-uberwachung-kamera-ala

Kontrola 
dostępu

alarm.direct

Rozwiązania dla kontroli dostępu
Monitoring i wysoka wydajność

Wyzwania związane z kontrolą dostępu to z jednej strony niska wydajność, ponieważ pojazdy muszą być zatrzymane, a szlaban musi być otwierany ręcznie. Istotną rolę odgrywa również czynnik niepewności. Na parkingach istnieje ryzyko wypadków i nie ma rejestracji pojazdów. Często pojawiają się dodatkowe koszty pracy i personelu. Dodatkowo istnieje potrzeba posiadania osoby na miejscu w razie nagłego wypadku.

Wspieramy Cię i oferujemy Ci odpowiednie rozwiązanie: kamery ANPR do otwierania szlabanów, wideodomofony, oprogramowanie do zarządzania dostępem i liczenia pojazdów.

Wjazd i wyjazd
Kontrola dostępu

Na wyświetlaczu zewnętrznym wyraźnie widać wolną liczbę miejsc parkingowych. Ekran informacyjny wyraźnie pokazuje kierowcom informacje o tablicy rejestracyjnej w przypadku, gdy szlaban się nie otwiera i pomaga kierowcy potwierdzić tablicę rejestracyjną.

 

Używamy kamery ANPR do rejestrowania i rozpoznawania numeru rejestracyjnego pojazdu z detekcją wideo i pętli. W przypadku awarii funkcja APN komunikuje się z centrum bezpieczeństwa (VTO).

 

Szlaban otwiera się automatycznie przy zdalnej autoryzacji i zamyka przy detekcji pętli.

sicherung-tankstelle-aussenanzeige.png

Kamera ANPR
Nadzór nad kontrolą dostępu

W przypadku dostępu o szerokości 3 - 4 m, kamera ANPR może wykryć poruszający się pojazd w odległości 3 - 8 m za pomocą wideo i pętli. Zdjęcie tablicy rejestracyjnej. Dane tablic rejestracyjnych, powiększenie tablic rejestracyjnych.  Zapisywany jest ogólny obraz i wideo z kamery. Szlaban jest automatycznie otwierany przez wyjście alarmowe w czasie krótszym niż 1 sekunda, jeśli tablica rejestracyjna jest już zarejestrowana na białej liście.

Po pomyślnym rozpoznaniu tablicy rejestracyjnej, na ekranie informacyjnym wyświetlana jest tablica rejestracyjna, a kierowca może ją potwierdzić. Kamera ANPR ma współczynnik rozpoznawalności powyżej 95 proc. 

anpr-kamera-zutrittskontrolle.png

Wbudowany ANPR
Monitoring stacji benzynowych 

Dzięki wbudowanej inteligentnej analityce wideo, kamera jest w stanie rozpoznać tablice rejestracyjne poruszających się pojazdów z prędkością do 40 km/h. Dostępowa kamera ANPR wykonuje zdjęcie do powiększenia tablicy rejestracyjnej, ogólny obraz pojazdu i dalej wideo nadzoru dla pojazdów przyjeżdżających i wyjeżdżających.

anpr-kamera-alarm-direct.png

Zarządzanie dostępem
Monitoring stacji benzynowych

Do obsługi bariery nie jest wymagany personel na miejscu. System ANPR ocenia przychodzące tablice rejestracyjne z białej listy i otwiera szlaban, jeśli tablica rejestracyjna jest już zarejestrowana. W razie wypadku lub awarii systemu ANPR, domofon jest połączony z centrum powiadamiania ratunkowego w celu zaalarmowania personelu do zdalnego uruchomienia szlabanu. Wszystkie powyższe funkcje systemu mogą być łatwo skonfigurowane i obsługiwane w platformie zarządzania EMS, oprogramowaniu opartym na systemie Windows. Projekt architektoniczny C/S umożliwia elastyczne rozszerzenie funkcji.

zutrittskontrolle-alarm-direct.png

Twoje korzyści
Monitoring stacji benzynowych

icon-häkchen-vorteile_blau.png

Bezpieczeństwo pojazdów

Sprawozdanie ANPR

Podwójny strumień wideo

Domofon

Wykrywanie wideo i pętli

Powiększenie tablicy rejestracyjnej

icon-häkchen-vorteile_blau.png

Wydajność

Kamera ANPR do otwierania szlabanów

Elastyczna biała lista

Wyświetlanie wolnych miejsc parkingowych

Wskaźnik rozpoznawania > 95

Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych < 1s

icon-häkchen-vorteile_blau.png

Oszczędności

Poprzez zdalną autoryzację za pośrednictwem centrum kontroli: ograniczenie interwencji człowieka

Otwarcie bariery < 1s

Znaczne obniżenie kosztów budowy

nico-laskus-alarm-direct

Czy masz jakieś pytania?

Porady ekspertów są u nas bezpłatne. Wystarczy zadzwonić lub wysłać do nas e-mail.

Telefon: +48 664 946 881

E-Mail:   n.laskus@alarm-direct.de

Państwa osoba kontaktowa

zutrittskontrolle-uberwachung-kamera-ala

alarm.direct
Twój partner ds. bezpieczeństwa

bottom of page