top of page
video-uberwachung-alarm-direct.jpg

Impressum

alarm.direct

Informacje zgodnie z § 5 TMG

alarm.direct GmbH

Droga fabryczna 107

19061 Schwerin

 

Sąd lokalny Schwerin

HRB: 11871

Numer podatkowy: DE293618870

 

E-mail: info@alarm-direct.de

Internet: www.alarm-direct.de

 

Reprezentowany przez:

Roland Haacker

 

Kontakt
Telefon: 0385 617 346 00
E-mail: info@alarm-direct.de

 

Adres pocztowy
Ulica Fabryczna 107

19061 Schwerin

 

Odpowiedzialność za redakcję
Roland Haacker

107, Werkstrasse

19061 Schwerin

 


Koncepcja, projekt, zdjęcia i realizacja:
PICAFLOR.DESIGN
Christina Raabe
Ulica Medeweger 8
19057 Schwerin
Tel: 0385 / 4774 1084
www.picaflor.design - mail@picaflor.design

 

Kredyty za zdjęcia:
Dziękujemy autorom/artystom/fotografom oraz operatorom serwisu shutterstock.com za udostępnienie zdjęć. Wyłączenie odpowiedzialności: Mimo starannej kontroli nie ponosimy odpowiedzialności za treść linków zewnętrznych. Operatorzy stron, do których prowadzą linki, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść.

 

Rozwiązywanie sporów w UE
Komisja Europejska udostępnia platformę do rozwiązywania sporów online (OS): https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Nasz adres e-mail można znaleźć w powyższym nadruku.

Rozstrzyganie sporów konsumenckich/uniwersalna komisja arbitrażowa
Nie chcemy ani nie jesteśmy zobowiązani do udziału w postępowaniu w sprawie rozwiązywania sporów przed komisją arbitrażową dla konsumentów.

 

Odpowiedzialność za treści
Jako usługodawca odpowiadamy za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa zgodnie z § 7 ust. 1 TMG (niemiecka ustawa o telemediach). Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG nie jesteśmy jednak zobowiązani jako usługodawca do monitorowania przekazywanych lub zapisywanych informacji osób trzecich lub do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

Obowiązek usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa pozostaje nienaruszony. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu, w którym dowiemy się o konkretnym naruszeniu prawa. Jeśli dowiemy się o takich naruszeniach, niezwłocznie usuniemy odpowiednie treści.

Odpowiedzialność za linki
Nasza strona internetowa zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy przejąć żadnej odpowiedzialności za te zewnętrzne treści. Za treści zawarte na stronach, do których prowadzą linki, odpowiada zawsze dany oferent lub operator tych stron. Strony, do których odsyłają linki, zostały sprawdzone pod kątem ewentualnego naruszenia prawa w momencie ich podlinkowania. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie umieszczania linków.

Stała kontrola treści stron, do których odsyłają linki, nie jest jednak uzasadniona bez konkretnych oznak naruszenia prawa. W przypadku powzięcia informacji o naruszeniu prawa, linki takie zostaną niezwłocznie usunięte.

Prawa autorskie
Treści i dzieła na tych stronach, stworzone przez operatorów stron, podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie lub jakakolwiek forma komercjalizacji tych materiałów wykraczająca poza zakres prawa autorskiego wymaga uprzedniej pisemnej zgody ich autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

O ile treści zawarte na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności treści osób trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli mimo to dowiedzą się Państwo o naruszeniu praw autorskich, prosimy o odpowiednią informację. W przypadku powzięcia wiadomości o naruszeniu prawa, niezwłocznie usuniemy takie treści.

bottom of page