top of page

O nas

alarm.direct

alarm.direct
Indywidualne podejście jako najlepsza podstawa zaufania

To jest nasza filozofia i nasze codzienne motto. Nasza firma, z siedzibą główną w Schwerinie, współpracuje z Państwem w celu opracowania najlepszego możliwego rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Jako niezależny od producentów usługodawca możemy dopasować wszystkie koncepcje zabezpieczeń dokładnie do indywidualnego budżetu i potrzeb naszych klientów.

Nasz zespół

Jesteśmy tu dla Ciebie! Nasze biura w Szczecinie, Denii oraz Schwerinie są centrum kontroli dla naszego oddanego zespołu serwisowego w terenie. Jesteśmy w gotowości dla naszych klientów w Polsce, jak również na całym świecie. Nasze biura sprzedaży znajdują się również w Niemczech i Hiszpanii.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem!

R. Haacker

CEO / Dyrektor Zarządzający

Roland Haacker
M.Paprocki

Technik

 

Marek Paprocki
L.Dolecka

Asystentka Zarządu

Liliana Dolecka
K. Stuhlmacher

Serwis i dystrybucja

Kai Stuhlmacher
team alarm direct

Zaangażowanie

Jako członek Bundesverband Sicherheitstechnik e.V. (Federalne Stowarzyszenie Techniki Zabezpieczeń) jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszą wiedzą na temat zagadnień technicznych i prawnych. Stale się kształcimy, aby móc oferować i wdrażać nowoczesne i skuteczne, a także zorientowane na klienta rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa.

engagement alarm direct
uber-uns-team-alarm-direct

Certyfikaty

Kładziemy duży nacisk na certyfikaty, dokształcanie i szkolenia naszych pracowników, aby móc zaoferować naszym klientom najlepsze wsparcie techniczne.

zertifizierungen alrm direct
zertifizierungen-alarm-direct-sicherheit
bottom of page