top of page
uberwachung-tankstelle-alarm-direct

Rozwiązania dla stacji paliw

alarm.direct

Rozwiązania dla stacji paliw
Bezpieczeństwo, monitoring i kontrola

Stacje paliw powinny być zabezpieczone i monitorowane w miejscach wjazdu i wyjazdu, w obszarze zbiorników, a także w obszarze rozładunku. Oleje i paliwa są łatwopalne i wybuchowe. Ponadto duże zagrożenie stanowią potencjalne ataki i akty wandalizmu. Kradzieże zbiorników, potrącenia i ucieczki, dowody w celu rozstrzygnięcia sporów dotyczących paliw i zakupów, ale także monitoring personelu to kluczowe wyzwania dla branży.

 

 

Nasz system rozpoznawania tablic rejestracyjnych automatycznie przechwytuje i rozpoznaje tablice rejestracyjne pojazdów.  Wykrywanie czasu szczytu i funkcja czarnej listy nadal stanowią ważne aspekty naszych rozwiązań dla stacji benzynowych. System może być również stosowany na zewnątrz, w obiektach biznesowych i handlowych, a także w strefach kasowych i magazynowych.

Wjazd i wyjazd
Monitoring stacji benzynowych

 Nasz system rozpoznawania tablic rejestracyjnych automatycznie rejestruje i rozpoznaje tablice rejestracyjne pojazdów. Funkcja czarnej listy natychmiast uruchamia alarm w przypadku wykrycia nielegalnych pojazdów. Statystyczne analizy przepływu ruchu określają godziny szczytów i umożliwiają efektywne planowanie personelu i transportu. Innym kluczowym aspektem jest natychmiastowe wykrywanie nielegalnych spędów i działalności terrorystycznej.

zufahrt-ausfahrt b.png
zufahrt-ausfahrt-tankstelle

Stacja benzynowa
Monitoring stacji benzynowych

Inteligentna analiza wykrywa porzucone rzeczy i utrzymuje bezpieczeństwo w strefie tankowania. Zachowanie klienta przy tankowaniu jest rejestrowane i analizowane w czasie rzeczywistym w celu wykrycia podejrzanych działań. Ponadto, dane o alarmach są natychmiast przesyłane do centrów sterowania za pomocą funkcji push, gdy tylko zostaną rozpoznane jako niebezpieczne. System termowizyjny wykrywa temperatury w różnych miejscach, uruchamia alarmy w przypadku zagrożenia.


Obrazy termiczne wykrywają przegrzanie, uszkodzenia i nieszczelności w wyposażeniu zbiornika.

tankbereich.jpg
tankbereich-uberwachung

Miejsce rozładunku
Monitoring stacji benzynowych

Strefa rozładunku to najważniejszy obszar stacji paliw. Inteligentny nadzór wideo rejestruje czynności rozładunkowe, szczegóły dotyczące używanych połączeń i dane pojazdów, zapewniając panoramiczny widok obszaru rozładunku w czasie rzeczywistym. Systemy termowizyjne natychmiast wykrywają przegrzanie sprzętu, wycieki i inne abnormalne warunki.

Kamery wieloobiektywowe z wizją 180 ° umożliwiają monitorowanie w czasie rzeczywistym zewnętrznej części stacji paliw. Kamery 4K o rozdzielczości HD  rejestrują twarze klientów i pojazdy.

entladebereich.jpg
entladebereich-tankstelle

Twoje korzyści
Nadzór nad stacjami benzynowymi

icon-häkchen-vorteile_blau.png

Ochrona przed wandalizmem

Inteligentna analiza wideo

Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych

Alarm czarnej listy

Kontrola dostępu

icon-häkchen-vorteile_blau.png

Wykrywanie i alarmowanie o pożarze

Pomiar temperatury

Alarm po przekroczeniu wartości progowej

 

icon-häkchen-vorteile_blau.png

Wykrywanie awarii urządzenia

Obrazy termiczne

Miejscowe przegrzanie

Wycieki oleju i paliwa
 

nico-laskus-alarm-direct

Czy masz jakieś pytania?

Porady ekspertów są u nas bezpłatne. Wystarczy zadzwonić lub wysłać do nas e-mail.

Telefon: +48 664 946 881

E-Mail:   n.laskus@alarm-direct.de

Państwa osoba kontaktowa

uberwachung-tankstelle-alarm-direct

alarm.direct
Twój partner ds. bezpieczeństwa

bottom of page