top of page
rfid-detektionssystem-alarm-direct-k.jpg

Bezprzewodowe
systemy RFID

alarm.direct

Bezprzewodowe systemy RFID
do monitorowania ogrodzeń i bram

System detekcji RFID umożliwia bezprzewodowe monitorowanie ogrodzeń przy użyciu specjalnych tagów RFID. Znaczniki nie wymagają zewnętrznego zasilania ani okablowania danych. Dzięki temu instalacja jest niezwykle prosta, szybka i opłacalna. AD-E DPS jest odpowiedni do wszystkich typów ogrodzeń i bram.

icon-sicherheit blau.png

System RFID
monitorowanie bezprzewodowe

Kompleksowe oprogramowanie umożliwia konfigurację, która gwarantuje niezawodne wykrywanie nawet w trudnych warunkach środowiskowych i ogranicza do minimum fałszywe alarmy. Uzbrojenie ogrodzenia do 2000 m jest możliwe bez dodatkowego okablowania. W przypadku większych obwodów można zabezpieczyć niemal nieograniczoną długość ogrodzenia, łącząc jednostki monitorujące w sieć.

 

Dodatkowo system oferuje możliwość zabezpieczenia obiektów znajdujących się na zabezpieczanym obszarze. Uzupełnieniem koncepcji jest kontrola miejsca zdarzenia z dokładnością do +/-2m za pomocą kamer. Oznacza to, że alarm może być szybko i łatwo zweryfikowany na odległość, np. przez służby ochrony.

icon-sicherheit blau.png

System RFID 
Jak to działa

Czujniki RFID są przyczepiane do poszczególnych elementów ogrodzenia i bram. Czujniki wykrywają każdy ruch ogrodzenia za pomocą chipów przyspieszających. Oprogramowanie ocenia, czy wzór ruchu stanowi atak, czy jest tylko wiatr. Czujniki nie wymagają żadnego okablowania między sobą. Poszczególne czujniki komunikują się zgodnie z zasadą przekazywania danych, tzn. krok po kroku i bezprzewodowo przekazują informacje o alarmach, sile wiatru, atakach sabotażowych, stanie technicznym itp.

 

Sprawdzanie odbywa się co 3 sekundy. Następnie jednostka centralna przekazuje wszystkie informacje do centrum sterowania systemem i/lub bezpośrednio inicjuje sterowanie kamerami.

 

Alarmy są zgłaszane do centrum kontroli alarmów lub innych upoważnionych osób przez moduł komunikacyjny zintegrowany z jednostką centralną systemu. W każdej chwili, na życzenie, można przeprowadzić techniczny monitoring online przez alarm.direct.

 

System alarmowy jest uzbrajany i rozbrajany za pomocą chronionej przed wpływem warunków atmosferycznych centrali sterującej w obszarze bramy. System alarmowy można uzbrajać i rozbrajać również zdalnie za pomocą telefonu / smartfona, dzięki czemu można również zdalnie udzielić upoważnionego dostępu bez konieczności przebywania na miejscu przy systemie.

 

Sygnalizacja odbywa się poprzez wizualną i akustyczną sygnalizację na miejscu. Przy bramie zainstalowana jest odporna na warunki atmosferyczne syrena zewnętrzna z migającym światłem. Centrala systemu alarmowego jest obsługiwana i monitorowana za pomocą zintegrowanego modułu komunikacyjnego.

Twoje korzyści
Bezprzewodowa detekcja RFID

icon-häkchen-vorteile_blau.png

Bezpieczeństwo i ochrona

Wykrywanie sabotażu nawet w stanie nienadzorowanym

Ochrona obiektów również w obrębie obwodu

Dzięki ochronie przed przepięciami nadaje się również do instalacji solarnych

 

icon-häkchen-vorteile_blau.png

Profesjonalna Technologia

Redukcja fałszywych alarmów dzięki niewrażliwości na warunki atmosferyczne

Automatyczne sterowanie

Automatyczna kalibracja

Zdalne zarządzanie

icon-häkchen-vorteile_blau.png

Ekonomia

Bardzo prosta instalacja, praktycznie bez okablowania

Nadaje się do każdego rodzaju ogrodzenia

Niewielka wymagania konserwacyjne

Łatwa modernizacja do istniejących systemów ogrodzeniowych

nico-laskus-alarm-direct

Masz pytania?

Porady ekspertów są u nas bezpłatne. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Telefon: +48 664 946 881

E-Mail:   n.laskus@alarm-direct.de

Twoja osoba do kontaktu

rfid-detektionssystem-alarm-direct-k.jpg

alarm.direct
Twój partner w dziedzinie zabezpieczeń 

bottom of page